WhatsApp

WhatsApp Business, işletme ve müşteriler arasında basit bir iletişim platformu sağlar. Bu özelliği kullanarak son derece verimli ve kullanıcı dostu bir müşteri etkileşim platform geliştirdik.

Özellikleri

Dört kolay adımda WhatsApp Business'ı kullanmaya başlayın

Facebook Messenger

Facebook Messenger artık herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçası. 1,3 milyar Facebook Messenger kullanıcısı hepimizin dikkat etmesi gereken açık bir Pazar sağlamakta ve birçok kullanıcının günlük yaşamına çoktan girmiş durumda.

Facebook Messenger ile

İki kolay adımda Facebook Messenger Business'ı kullanmaya başlayın

Direct Message

Instagram'da eTicaret patlaması yaşanıyor. Her ay dünya çapında bir milyardan fazla insan Instagram'ı eğlence, ilham alma, alışveriş ve daha fazlası için kullanıyor. Ve markalar bu kullanıcılara erişmek için yarışıyorlar. Platform üzerinden her ay 150 milyon kişi bir işletmeyle sohbet ediyor. Instagram DM (Doğrudan Mesaj), size son on yılın en büyük ağ oluşturma veya iş geliştirme fırsatını sunuyor

Özellikleri

Dört kolay adımda Instagram Direct Message’ı kullanmaya başlayın

Kısa Mesaj

Kısa Mesaj uzun bir süredir hayatımızda ve daha uzun süre olmaya devam edecek gözüküyor. Herhangi bir kısıtlamaya takılmadan, görüşmekte olduğunuz müşterileri diğer mesajlaşama kanallarına davet etmek, istedikleri site linklerini paylaşmak ve çok sayıda kişiye hızlıca ulaşmak için hep elimizin altında olacak.

Özellikleri

Dört kolay adımda HeloRobo üzerinden Kısa Mesaj kullanmaya başlayın

Live Chat

Live Chat ile web sitenizdeki ziyaretçilerinizle, potansiyel müşterilerinizle ve kayıtlı müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak konuşabilirsiniz. Sorularını yanıtlayın, müşteri desteği sunun ve sorunlarını çözün. Live Chat, kişisel etkileşim gerektirir – yani satış temsilciniz, kendisine ulaşan web sitenizin ziyaretçiyle canlı olarak görüşme yapar.

Özellikleri

İki kolay adımda Live Chat kullanmaya başlayın

SESLİ ARAMA

Tüm Ses Uygulamaları için Tek Platform Kullanımı kolay tek bir bulut uygulaması aracılığıyla SIP ana hatlarınız üzerinde size tam kontrol sağlıyoruz. SIP ana hatlarınızı kurmak, yapılandırmak ve yönetmek için Ses Yönetimi uygulamasını kullanın. Ses Analizi Günün herhangi bir saatinde sesli trafiğinizde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Voice Analytics ile hacim, hedefler, maliyet ve kalite istatistikleri dahil olmak üzere ses verileriniz hakkında gerçek zamanlı içgörüye sahip olursunuz. Çağrı Detay Kayıtları Çağrılarınızda ayrıntılı bilgi, faturalama, maliyet kontrolü ve dolandırıcılıkla mücadele amaçları için çok önemlidir. Bulut aracımızı veya API'mizi kullanarak, Çağrı Ayrıntı Kayıtlarına (CDR) anında erişim elde edersiniz.

HeloRobo Sosyal Medya hesaplarınızı tek bir iletişim kanalında toplayıp hızlı, güvenilir, profesyonel çözümler sunar

Bize Katılın

Sınırsız sayıda mesajlaşma yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla müşteri ile görüşebilirsiniz. Eski müşterilerinize, yeniden kaydetme zorunluluğu olmadan, satış yapabilirsiniz, eski işlemlerine ve mesajlarına erişebilirsiniz.

Müşterinizin daha güvenli alışveriş yapmasını sağlamak için Yeşil Rozet başvurusunda bulunabilirsiniz

Şimdilik WhatsApp ve Facebook Messenger, Instagram ile…

Bizimle telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz