TR
Beni Ara
Destek

E-Ticaret

WhatsApp, Facebook, Instagram ve Canlı Destek gibi farklı kanallardan gelen mesajlarınızı birden fazla müşteri temsilcisi ile aynı kanal üzerinden yönetin. HeloRobo tüm ürünlerinizin yer aldığı E-ticaret sitenizle birebir entegre çalışan bir pazarlama platformudur. Bu sayede sosyal medyadan gelen müşterilerinizi E-ticaret sitenize yönlendirmeden ürünlerinizin satışını müşterilerinizle mesajlaşmakta olduğunuz platformdan yapabilirsiniz.

Tek Tıkta Ürün Paylaşın

Sepeti Müşteriye Gönderin

Kampanya Modülü

Üyeliksiz Alışveriş

7x24 Sipariş Durumu Sorgulama

Sipariş Geçmişi

Varyant Yönetimi

Her Türlü Ödeme Yöntemi

Gelişmiş Raporlama

Hızlı Cevaplar

Zengin Mesajlaşma

Sorunlarınız için 7/24 Yanındayız

Ücretsiz Live Chat

Live Chat, web sitenizdeki ziyaretçilerinizle, potansiyel müşterilerinizle ve kayıtlı müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak konuşmanıza olanak tanıyan bir iletişim aracıdır. Soruları yanıtlamanıza, ortaya çıkan zorlukları desteklemenize, sorunları çözmenize veya kullanıcıları ihtiyaç duydukları belirli çözümlere yönlendirmenize yardımcı olur. Live Chat, insandan insana etkileşimi gerektirir – yani satış temsilciniz, kendisine ulaşan web sitenizin ziyaretçiyle canlı olarak görüşme yapar.

Ücretsiz

Tüm Mesajlaşma Kanalları ile Entegre

Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?

Whatsapp Şablon Mesajlaşmaları

Müşterilerinize göndermek istediğiniz toplu SMS mesajlarını artık WhatsApp üzerinden gönderebilir ve reklam kampayalarınızı WhatsApp üzerinden duyurabilisiniz. WhatsApp mesaj şablonları, işletmenizden bildirim almayı seçen kişilere, daha önce WhatsApp’a onaylattığınız mesaj sablonlarını göndermek için kullanılır. Mesajlar randevu hatırlatıcılarını, gönderi bilgilerini, sorun çözümüleri veya ödeme güncellemeleri gibi konuları içerebilir.

Neden İhtiyaç Duyarım

Her Seferinde Onay Almanıza Gerek Yok

WhatsApp Şablon Mesajlaşma Ücretli mi?

Herhangi bir sınır var mı?

HeloRobo Sosyal Medya hesaplarınızı tek bir iletişim kanalında toplayıp hızlı, güvenilir, profesyonel çözümler sunar

Bize Katılın

Sınırsız sayıda mesajlaşma yapabilirsiniz. Aynı anda birden fazla müşteri ile görüşebilirsiniz. Eski müşterilerinize, yeniden kaydetme zorunluluğu olmadan, satış yapabilirsiniz, eski işlemlerine ve mesajlarına erişebilirsiniz.

Müşterinizin daha güvenli alışveriş yapmasını sağlamak için Yeşil Rozet başvurusunda bulunabilirsiniz

Şimdilik WhatsApp ve Facebook Messenger, çok yakında Instagram ile…

Bizimle telefon numaramız ve mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz